jako Lucifer v Supernatural

Lucifer byla, je a bude tvárná postava. V Supernatural je Lucifer padlý anděl, který se jako jediný nepoklonil před člověkem jako obrazem božím a byl za to spoután a uvězněn. Jeho cela byla uzamčena na více jak 600 pečetí (zámků), ovšem k prolomení dveří jich je zapotřebí zlomit jen 66. Jako první bytost v Edenu je zde řečena Lilith z níž se stane s Luciferovou pomocí První démon. Podle promyšleného plánu samotného Lucifera a Azazela se rozjede sled událostí, která vede k prolomení 1 pečeti. Postupně jsou prolámány další pečetě až Sam Winchester prolomí tu poslední, když zabije Lilith, která je poslední pečetí.

 

Lucifer povstane, našel si náhradní tělo v podobě samotářského muže Nicka, kterému nedávno zabili ženu a malé dítě. Lucifer jej přesvědčí, že když se stane jeho tělem, společně se Bohu pomstí. Nick souhlasí, ovšem není pravá schránka Lucifera a i když je Nick vyjímečný, budese postupně pod náporem síly Lucifera rozpadat. Lucifer poté ve snu navštíví Sama Winchestera, který je jeho pravá schránka a oznámí mu to.

 

Postupně vyvolává jezdce apokalypsy a než vyvolá Smrt zajme Castiela a snaží si ho přesvědčit, aby se přidal na jeho stranu. Lucifer je Deanem zastřelen koltem, ovšem nezamře, protože patří mezi oněch 5 bytostí, které kolt nemůže zabít.

 

Informace o Luciferovi najdete na mých dalších stránkách pekelne.webnode.cz/

Vyhledávání

 

© 2009 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si web zdarma!Webnode